Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT GÖRAN KARLSSON (född 1954): Flanörer, signerad B.G Karlsson, olja på duk, ca 30x30 cm
864233
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här