Utgår Väggappliquer ett par
2021-01-17
864230
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
Utgår VÄGGAPPLIQUER, förgylld brons, Ryssland / Baltikum sent 1800-tal, höjd ca 45 cm, djup 43 cm.
Senare bakstycke, senare elektrifiering, ej funktionstestade