Okänd konstnär akvarell
2021-01-23
864191
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Studio Havrapetian Theran" akvarell, signerad Arthur S och daterad 1957, bildstirlek 43,5 x 59,5 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.