Pierre Soulage litografi

Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm

864190

2021-01-15