Yrjö Edelmann färglitografi
2021-01-15
864120
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 149/150, färglitografi, bladmått ca 84x60 cm