Marianne Ågren, oljemålning
2021-01-14
864098
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Damporträtt med papegoja, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca. 68x62 cm, oramad