Tomtar
2021-01-13
864019
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TOMTAR, 6 st, 1900-tal, sannolikt Tyskland, lergods, höjd ca 11-24 cm
Ytslitage