Stolar
2021-01-15
863962
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 5 st, nutida, svart metallunderrede, sits av formgjuten plast med överdrag av konstläder, sitthöjd ca 49 cm
Bruksslitage, repor i sits