Ray Stalje olja på duk
2021-01-22
863935
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, "Vinterlandskap", 50x60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.