Ray Stalje olja på duk
2021-01-22
863920
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, signerad och daterad 1984, "Aten", 62x50 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.