Ray Stalje olja på duk
2021-01-22
863917
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, färgkomposition, 62x54 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.