Ray Stalje olja på duk
2021-01-22
863840
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, mörk komposition, 50x62 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.