Växtbilder 1800-tal
2021-01-13
863808
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOLORERADE LITOGRAFIER, 7 st, växtbilder, 1808 och 1852, passe partout 30x20 cm.