Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Skepp till havs, signerad och daterad K G Holmberg-77, olja på duk, ca 32 x 45 cm
863791
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här