Karl-Erik Palmberg hängen silver
2021-01-18
863553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-ERIK PALMBERG, hängen, 2 st., silver, dekor av lila emalj med pyritinslag resp. förgyllda detaljer, Firma Alton, Falköping, års-och stadsstämplar saknas, höjd inkl. öglor 9,5 resp. 11 cm, total vikt ca 71 g