Eduard Spoerer oljemålning
2021-01-13
863545
| Klubbat belopp | 620 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
EDUARD SPOERER (1841-1898), Kustlandskap med ostronodling, Bretagne, signerad, olja på pannå, 45x65 cm