Linnea Larsson oljemålning
2021-01-18
863477
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener, signerad och daterad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x60 cm