Silverfat
2021-01-17
863417
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, silver, otydliga stämplar, floral dekor, längd ca 31 cm, vikt ca 325 g
Enstaka bucklor, smärre beläggningar