Miniatyrer
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
MINIATYRER, 7 st, 1800/1900-tal, målningar samt en etsning, ett barnporträtt av Margareta Hyltén-Cavallius daterat 1962, även porträtt av Marie Antoinette, kopia efter Herodias av Bernardino Luini, porträtt med äldre man kopia efter Ferdinand Bol, med mera, diameter 5 cm - 14,5x14,5 cm.
Slitage efter ålder, ej examinerade ur ramar.
863374
2021-01-22