Wilhelm Kåge vas
2021-01-17
863358
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, målad silverdekor, numrerad 1215, höjd 20 cm
Fotringsnagg