Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Tvätterskor vid en spansk flod", signerad och daterad Torsten Renqvist -55, 19/75, etsning, ca 20x25 cm
863351
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här