Fåtöljer 1900-talets andra hälft
2021-01-12
863314
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, sitthöjd ca 40 cm
PROVENIENS: Casino Cosmopol
Brukslitage, smärre skador, undertill m smärre fläckar. se även auktionsnummer 863315