Carl Fredrik Reuterswärd
2021-01-14
863261
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): figurkomposition, monogramsignerad samt numrerad CFR 31/90, färglitografi, ca 30x22 cm
Ej examinerad ur ram