Golvlampa 1900-tal
2021-01-14
863160
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare hälft, 5 st ljusarmar, gulmetall, fot av plast med tung fyllning, höjd ca 210 cm
Slitage