Ray Stalje olja på duk
2021-01-22
863147
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, komposition, 46x55 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.