Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
FOLKE LIND (1931-2017): landskap, teckning, signerad och daterad 1.6.28, bildstorlek 28 x 28 cm.
Smärre skador på pappret, ej examinerad ur ram.
863115
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här