Rashid Adgamow oljemålning
2021-01-11
862984
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (född 1951): "Fiskare", signerad och daterad 2010, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad