Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANON, 1800-tal, gjutjärn, lavett på hjul, kanonrörets längd ca 48, totallängd ca 72 cm
Slitage, skador, rostangrepp, lagning
862926
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här