Tallrikar
2021-01-11
862650
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått samt emaljfärger, diameter ca 21,5 cm
Flera nagg på båda, slitage