Ljuskrona
2021-01-12
862642
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1940-tal, betsat trä, 6 ljusarmar, bronserad metall, höjd 66, diameter 64 cm
Skärmar med skador, bruksslitage