Klubbat för:
4 800 SEK
3 000 SEK
CHRISTINE SCHWARZER, soffbord, "Flower", Swedese, 2000-tal, skiva i vitt laminat, sarg i ek, förkromat underrede, etikettmärkt, längd 90 cm, bredd ca 78 cm, höjd 45 cm.
Mindre bruksslitage.
862594
2021-01-17