William Avar oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Venus et Le Cactus, signerad och daterad W Avar -68, olja på duk, ca 38x46 cm
Kuntoraportti
Tryckskada
862543
Päivämäärä:
2021-01-12