Vägglampa 1900-tal
2021-01-13
862499
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGLAMPA, med två spotlights, bredd ca 32 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen