3 stolar
2021-01-13
862491
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 3 st. 1900-tal, bok och stålrör, en stål blåmålad, triangulära sitsar, sitthöjd 44 cm
Skador: Bruksslitage, faneravslag
Bruksslitage, faneravslag