Fåtölj
2021-01-13
862452
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60 -tal, läder och bambu, sitthöjd ca 4 cm
Skador: Smärre bruksslitage
bruksslitage