Angelica Wiik färglitografi
2021-01-13
862440
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK, färglitografi, figurscen, signerad och märkt EA, ca 56 x 86 cm
Ej examinerad ur ram