Reinhold Ljunggren litografi
2021-01-13
862363
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Djurgårdsfärjan Stockholm, signerad R. Ljunggren och numrerad 145/310, färglitografi, ca 28x38,5 cm
Ej examinerad ur ram