Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): Porträtt av kvinna, signerad samt daterad 1927, olja på duk, ca 99x80 cm
Krackelyr
862325
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här