OIDENTIFIERAD KONSTNÄR oljemålning
2021-01-09
862322
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träskmark, otydligt signerad samt daterad 98(1898), olja på duk, ca 32x47 cm
Krackelyr, färgbortfall, smutsa