Erik Jerken olja
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på pannå, ca 64x46 cm
Kuntoraportti
862256
Päivämäärä:
2021-01-09