Gräddset silver rokokostil

Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil
Gräddset silver rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDSET, 3 dlr., silver, C. Hoff 1933, rokokostil, Tyskland, svenska importstämplar, höjd ca 5-8 cm, vikt ca 275 g

Smärre slitage

862210

2021-01-09