Ljuskrona
2021-01-12
862144
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1920/30 -tal, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60, diameter 39 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterarar ej funktionen, ombunden