Servietter 1800-tal
2021-01-09
862108
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVETTER, 12 st, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel med prickar, bård med meanderslinga, monogram i bläck (E.L.), ca 60x60 cm