Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
BROSCH, 18K guld, pärla, bredd 45 mm, vikt ca 5 g, Torshälla, Sverige 1800-tal.
Smått åldersrelaterat slitage.
862087
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här