Guldbrosch
2021-01-10
862087
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BROSCH, 18K guld, pärla, bredd 45 mm, vikt ca 5 g, Torshälla, Sverige 1800-tal.
Smått åldersrelaterat slitage.