Matbord
2021-01-12
862054
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1960-tal, teak, med utdragara skivor, höjd ca 74, 120x80, utdragsskivor 2x30 cm
Bruksslitage, ställvist kräftigt, fanerbitar fattas