Heikki Turunen lampor 3 st
2021-01-10
862009
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 100 EUR |
HEIKKI TURUNEN, lampor, 3 st., bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm
Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.