KAI KRISTIANSEN stolar

KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar
KAI KRISTIANSEN stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, "Pige/T21", stolar, 4 st, Danmark, 1960-tal, stomme i bok och teak, sitsar med textil klädsel sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, klädsel kraftigt smutsad, 1 stol med trasigt ryggstöd

861936

2021-01-12