Yki Nummi taklampa
2021-01-10
861911
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
YKI NUMMI, taklampa modell 64-401, Stockmann Orno, 1960-tal, blågrå-, samt vit akrylskärm, bär tillverkarens stämpel, diameter 39 cm.
Slitage och märken