Golvfotogenlampa
2021-01-10
861908
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm
Kupa saknas, slitage