Lock Kina 1700-tal
2021-01-07
861885
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCK, ca 30 st, porslin, Kina, merparten 1700-tal, diameter ca 7-11 cm
Skador, knoppar medföljer